Hakkımızda

ATAK ÇELİK 1963 yılından beri sektörde bulunan firma sahipleri tarafından edindikleri bilgi, deneyim ve uzmanlığı kendi bünyesinde yansıtmak üzere, 1998 yılında kurulmuştur.

Firmamız Genel Müdürü Vural Alicik, geliştirdiği uygulama ve teknik çözümlerle dikkat çekmiş arşivleme, kütüphane mobilyası, çelik eşya, ofis uygulamaları konusunda mobilya sektörün uzman kadrosunda kendi yerini belirlemiştir.

Compact arşivleme sistemleri , değişik sektörlerde kullanılmak üzere geliştirdikleri arşivleme uygulamaları ve ofis mobilyaları konusundaki teknik ve spesifik çözümler üretmeleri sektördeki gelişmelerin önünü açmıştır.

Üretimimizin tamamı de-monte prensipli olup, Avrupa , Balkanlar , Ortadoğu ve Rusya’da yüksek tercih nedeni olarak pazar bulmuştur.

Kütüphane Sistemleri ve Ofis Mobilyaları üretimiyle birlikte, Değerlerinizi Saklayın...diyerek Dosya Arşivi, Tablo Arşivi, Halı Arşivi, Heykel Arşivi, Çini Arşivi gibi ihtiyaç duyulan her türlü arşivleme sistemleri tasarım ve üretimiyle Türkiye'deki bir çok önemli kurumun çözüm ortağı olmuştur. Sıradaki hedefimiz, yükselttiğimiz standartlarımızı, fonksiyonel, modüler ve kolay kurulumlu ve de rasyonel ürünlerimizi geliştirerek dünya standartlarında bir gelişim göstermektir.